>> 0 212 518 03 93       info@alyatercume.com
tercüme
tercüme


Şirket Profili


ALYA Tercüme ve Dil Hizmetleri, kurulduğu günden bugüne zamanında, doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunmayı ilke olarak benimsemiştir.


Firmamız teknik, ticari, hukuki, tıbbi ve bilimsel konularda uzmanlaşmış, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Arapça, Farsça, Osmanlıca, Bulgarca, Hollandaca, Kazakça, Arnavutça, Azerice, Ermenice ve talep edilen diğer dillerde yazılı ve sözlü çeviri ve noter tasdikli yeminli tercüme hizmetleri vermektedir.

Tüm çeviri projelerimiz profesyonel tercümanlarımız tarafından ele alınmaktadır, çalışanlarımız üstün dil becerileri ile birlikte teknik uzmanlık alanları da dikkate alınarak seçilmiştir ve her tercüme projesi için konu ile ilgili uzman tercümanlar ve redaktörler görevlendirilmektedir.

Uluslararası dış ticaret firmaları, mühendislik firmaları, hukuk büroları, denizcilik ve nakliyat firmaları, inşaat firmaları, medikal firmalar, finans kurumları, akademik, tıbbi ve bilimsel tercümeye ihtiyaç duyan kurumlar ve web sitesi tasarım firmalarına uzun süreli anlaşmalar kapsamında çözüm ortağı olarak hizmet sunmaktayız.

ALYA Tercüme ve Dil Hizmetleri, sürdürülebilir toplam kalite yönetimi anlayışı çerçevesinde uzman kadrosu ile yerli ve yabancı pek çok kuruma ve kişiye ulusal ve uluslararası düzeyde tercüme ve dil hizmetleri veren bir tercüme bürosudur.

Teklif Al
İsim / Firma Adı :
E-Mail :
Telefon No :
Kaynak Dil :
Hedef Dil :
Dosya Ekle:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Müşteri Yorumları

Ekinciler Holding

Vermiş oldugunuz hizmetin kalitesinden ve zamanında işlerinizi teslim etmeniz konusunda sizlerden oldukca memnunuz. Simdiye kadar problem yasamadık , yasayacıgımızı da sanmıyorum.

Burcin DAYAN Import Responsible

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Dagi Giyim

Kendilerine ilettiğim metinleri zamanında eksiksiz ve güvenilir bir şekilde çevirip teslim etmektedirler. Günümüzde, zamanla yarışılan bir ticari ortamın olması hasebiyle Alya Tercüme ile çalışmaktan gayet memnun olduğumuzu ifade etmek isteriz.

Hakan Güven İdari İşler Müdürü

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Galeri Resort Hotel

’Alya Tercümenin hem teklif aşamasında hem işi sonuçlandırmada çok hızlı olmaları ve tercümede güvenilir olmaları onlarla çalışmamın en etkin nedenleridir. Teşekkürler! ’

Demet Uğur Genel Müdür Yardımcısı

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Kervan Gıda

Şirketinize yaptırdığımız teknik tercümelerde kaliteli ve zamanında teslimden dolayı memnun kaldık. Önümüzdeki işlerde firmanızla çalışmaya devam edeceğiz.

Sinem Özer Gıda Mühendisi

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

UNO

I want to thank you for your efficient and very professional work with the translation of my documents, the Apostille has been successfully achieved today. I am recommending your work to a friend working for the Export Department in one our sister’s compa

Nancy Correa

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -