>> 0 212 518 03 93       info@alyatercume.com
tercüme
tercüme

Ticari Çeviri


İş dünyasının merkezinde yer alan firmamız bankacılık, sigortacılık alanlarında ve her türlü ticari belgelerin çevirilerinde kurumsal müşterilerimizin çeviri ihtiyaçları için kapsamlı çözümler sunar. Deneyimli, profesyonel tercüman kadromuz ile en karmaşık çeviri ihtiyaçlarınız için çözüm ortağınız olarak hizmet veriyoruz.

Tüm finansal çevirmenlerimiz yüksek dil becerisi yanında muhasebe, ekonomi, işletme, vergilendirme ve diğer finans sektörlerinde deneyime sahiptir.


Uzmanlık alanımıza giren bazı finansal belgeler;

Finansal Raporlar, Ekonomi Raporları, Mali Tablolar, Sigorta Belgeleri, Pazar Araştırmaları, Denetim Raporları, Poliçe çevirisi, Kar zarar raporları, Bilançolar, Gelir tabloları, Nakit akış tabloları, Akreditifler, Yatırım ve pazarlama çevirisi, Banka cüzdanları, Proforma fatura, Ticari fatura, CMR belgesi, ATR belgesi, Menşei şahadetnamesi, CE belgesi, ISO belgesi, ATA karnesi, Gümrük beyannameleri, ihracat beyan onayları, İşletme planı, Yetkilendirme belgesi, Ticaret sicil gazeteleri, Vergi levhaları, Faaliyet belgeleri, İmza sirküleri, İhale dosyaları, İhale şartnameleri, Konşimentolar, Kira sözleşmeleri, Bayilik sözleşmeleri – Temsilcilik sözleşmeleri - Distribütörlük Sözleşmeleri, Şirket ana sözleşmeleri – Kuruluş sözleşmeleri, Taşeron sözleşmeleri, Lisans sözleşmeleri, Taahhütnameler, Sigorta poliçeleri, Teknik şartnameler, Gayrimenkul Alım Satım Sözleşmeleri, Sözleşme çevirileri, Alım satım sözleşmeleri, Kredi sözleşmeleri, Patent Başvuruları – Lisans Başvuruları, Banka ekstreleri, Mizanlar, Teminat mektupları, Planlar ve Projeler, Üretim Raporları, Pazarlama ve Satış Raporları, Ticari senetler, Garanti belgeleri, Sertifikalar, Taahhütnameler, Sözleşme ve Anlaşmalar, Şirket tüzükleri, Yönetim kurulu kararları, Ekspertiz raporları, Gizlilik sözleşmeleri, Genel Kurur Kararı Tercümesi, Reklam metinleri, Karayolu taşıma belgesi, Banka raporu, Sigorta poliçesi, Kar-zarar raporu, Maaş bordrosu, Kataloglar – Broşürler, Mali raporlar, Ürün tanıtım, Web sitesi çevirisi.

Teklif Al
İsim / Firma Adı :
E-Mail :
Telefon No :
Kaynak Dil :
Hedef Dil :
Dosya Ekle:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Müşteri Yorumları

Ekinciler Holding

Vermiş oldugunuz hizmetin kalitesinden ve zamanında işlerinizi teslim etmeniz konusunda sizlerden oldukca memnunuz. Simdiye kadar problem yasamadık , yasayacıgımızı da sanmıyorum.

Burcin DAYAN Import Responsible

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Dagi Giyim

Kendilerine ilettiğim metinleri zamanında eksiksiz ve güvenilir bir şekilde çevirip teslim etmektedirler. Günümüzde, zamanla yarışılan bir ticari ortamın olması hasebiyle Alya Tercüme ile çalışmaktan gayet memnun olduğumuzu ifade etmek isteriz.

Hakan Güven İdari İşler Müdürü

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Galeri Resort Hotel

’Alya Tercümenin hem teklif aşamasında hem işi sonuçlandırmada çok hızlı olmaları ve tercümede güvenilir olmaları onlarla çalışmamın en etkin nedenleridir. Teşekkürler! ’

Demet Uğur Genel Müdür Yardımcısı

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Kervan Gıda

Şirketinize yaptırdığımız teknik tercümelerde kaliteli ve zamanında teslimden dolayı memnun kaldık. Önümüzdeki işlerde firmanızla çalışmaya devam edeceğiz.

Sinem Özer Gıda Mühendisi

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

UNO

I want to thank you for your efficient and very professional work with the translation of my documents, the Apostille has been successfully achieved today. I am recommending your work to a friend working for the Export Department in one our sister’s compa

Nancy Correa

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -