>> 0 212 518 03 93       info@alyatercume.com
tercüme
tercüme

Kalite Kontrol Süreci

Tüm tercümeleriniz teslimat öncesinde kalite kontrol sürecinden geçirilir. Her proje için konusunda uzman en az üç dil profesyoneli görevlendirilir: tercüman, redaktör ve editör. Örneğin bir mühendislik çevirisi mühendislik sektöründe uzman tercümanlar tarafından gerçekleştirilir. Medikal çeviri, hukuk çevirisi gibi alanlarda da yine kendi alanında uzman tercümanlar görevlendirilir.

Tercüme tamamlandıktan sonra, projede görevli redaktör tercümeyi kaynak metnin doğru ve tam olarak yansıtılması açısından gözden geçirir ve gerekli düzeltmeleri yapar.

Son olarak projede görevli editör tercümenin yayın diline uygunluğunu kontrol eder.


Sektöre Özel Terminoloji

Müşterinin sunduğu terminoloji de dikkate alınarak proje bazında terminoloji çalışması yapılır. Kalite kontrol süreci ile kaynak metinde yer alan sektöre özel terminolojinin doğru ve eksiksiz bir şekilde tercümede yer alması sağlanır.

Teklif Al
İsim / Firma Adı :
E-Mail :
Telefon No :
Kaynak Dil :
Hedef Dil :
Dosya Ekle:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Müşteri Yorumları

Ekinciler Holding

Vermiş oldugunuz hizmetin kalitesinden ve zamanında işlerinizi teslim etmeniz konusunda sizlerden oldukca memnunuz. Simdiye kadar problem yasamadık , yasayacıgımızı da sanmıyorum.

Burcin DAYAN Import Responsible

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Dagi Giyim

Kendilerine ilettiğim metinleri zamanında eksiksiz ve güvenilir bir şekilde çevirip teslim etmektedirler. Günümüzde, zamanla yarışılan bir ticari ortamın olması hasebiyle Alya Tercüme ile çalışmaktan gayet memnun olduğumuzu ifade etmek isteriz.

Hakan Güven İdari İşler Müdürü

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Galeri Resort Hotel

’Alya Tercümenin hem teklif aşamasında hem işi sonuçlandırmada çok hızlı olmaları ve tercümede güvenilir olmaları onlarla çalışmamın en etkin nedenleridir. Teşekkürler! ’

Demet Uğur Genel Müdür Yardımcısı

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Kervan Gıda

Şirketinize yaptırdığımız teknik tercümelerde kaliteli ve zamanında teslimden dolayı memnun kaldık. Önümüzdeki işlerde firmanızla çalışmaya devam edeceğiz.

Sinem Özer Gıda Mühendisi

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

UNO

I want to thank you for your efficient and very professional work with the translation of my documents, the Apostille has been successfully achieved today. I am recommending your work to a friend working for the Export Department in one our sister’s compa

Nancy Correa

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -