>> 0 212 518 03 93       info@alyatercume.com
tercüme
tercüme

Tercüme bürosu

Türkiye’de yerleşik faaliyet gösteren Alya Tercüme ve Dil Hizmetleri çeşitli sektörlerdeki müşteriler için çeviri/tercüme hizmetleri sunmaktadır. Firmamız sektörün tüm ihtiyaçlarına cevap verebilme özelliği ile müşteri tatmin garantili çeviriler üretmektedir. Nitelikli ve kalifiye tercümanlarımızla oluşturulan proje bazlı takım çalışmaları çevirilerin kalitesini arttırmakta ve aynı müşterinin tüm işlemlerinde terminoloji birliği sağlanmasına imkan vermektedir.

Sektörel anlamda bir tercüme bürosu pasaport, diploma, evlilik belgesi çevirileri gibi standart tercümelerden karmaşık teknik, hukuki veya tıbbi metinlere kadar pek çok konuda hizmet vermektedir. Çeviri yapılacak belgelerin resmi dairelerde kullanılmak üzere noter yeminli tercümesi istenebileceği gibi ticari ve diğer faaliyetlerde kullanılmak üzere sadece tercümesi de istenebilir. Tercüme bürosu tüm tercümeleri doğru ve orijinal belgeye uygun olarak çevirmelidir. Bu hizmetin sağlanabilmesi için de çalışılan ekibin konularında uzman tercümanlardan oluşması gerekmektedir.

Firmamız noter tasdikli yeminli tercüme hizmetlerinin yanı sıra kurumsal müşterilerimizin uzmanlık gerektiren teknik, hukuki, ticari ve medikal tercümelerinde de çeviri hizmeti sunan bir tercüme bürosudur. Kuruluşundan bu yana kaliteli tercüme ve zamanında teslimat prensibi ile pek çok şahıs ve firma ile kısa sürede uzun vadeli ilişkiler kurmayı başarmıştır, her geçen gün müşteri portföyümüz büyümeye devam etmektedir.

Sizler de bu kaliteli ve güler yüzlü hizmetten yararlanmak isterseniz, info@alyatercume.com mail adresinden veya 0212 518 03 93 nolu telefondan firmamıza ulaşabilirsiniz.

tercume burosu

Teklif Al
İsim / Firma Adı :
E-Mail :
Telefon No :
Kaynak Dil :
Hedef Dil :
Dosya Ekle:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Müşteri Yorumları

Ekinciler Holding

Vermiş oldugunuz hizmetin kalitesinden ve zamanında işlerinizi teslim etmeniz konusunda sizlerden oldukca memnunuz. Simdiye kadar problem yasamadık , yasayacıgımızı da sanmıyorum.

Burcin DAYAN Import Responsible

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Dagi Giyim

Kendilerine ilettiğim metinleri zamanında eksiksiz ve güvenilir bir şekilde çevirip teslim etmektedirler. Günümüzde, zamanla yarışılan bir ticari ortamın olması hasebiyle Alya Tercüme ile çalışmaktan gayet memnun olduğumuzu ifade etmek isteriz.

Hakan Güven İdari İşler Müdürü

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Galeri Resort Hotel

’Alya Tercümenin hem teklif aşamasında hem işi sonuçlandırmada çok hızlı olmaları ve tercümede güvenilir olmaları onlarla çalışmamın en etkin nedenleridir. Teşekkürler! ’

Demet Uğur Genel Müdür Yardımcısı

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Kervan Gıda

Şirketinize yaptırdığımız teknik tercümelerde kaliteli ve zamanında teslimden dolayı memnun kaldık. Önümüzdeki işlerde firmanızla çalışmaya devam edeceğiz.

Sinem Özer Gıda Mühendisi

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

UNO

I want to thank you for your efficient and very professional work with the translation of my documents, the Apostille has been successfully achieved today. I am recommending your work to a friend working for the Export Department in one our sister’s compa

Nancy Correa

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -