>> 0 212 518 03 93       info@alyatercume.com
tercüme
tercüme

Tercüme büroları

Ülkemizde tercüme büroları çok çeşitli konularda faaliyet göstermekle birlikte belirli konularda uzmanlaşmış çeviri büroları da bulunmaktadır. Genel olarak tercüme bürolarının müşterilerin noter tasdikli işlemleri için noterlere yakın merkezi yerlerde konumlandığı görülse de kurumsal müşterilere hizmet veren birçok tercüme bürosu gözlerden uzak yerlerde faaliyetlerine devam etmektedir.

Tercüme büroları pek çok sektörde çeşitli şahıs ve firmalara hizmet sunmaktadır. Resmi belge tercümelerinin yanı sıra inşaat, otomotiv, elektrik, elektronik, bilişim, ilaç, kimya, kozmetik, hukuk, tıp, mühendislik, gıda, denizcilik, nakliyat gibi sektörlerde şirketlerin teknik, ticari ve hukuki belgelerinin de tercüme işlemlerini yürütmektedirler. Tercüme büroları yıllardır işin içinde olan profesyonel tercüman kadrosu ile çalıştıklarında firmaların tercüme ihtiyaçlarına kesin çözüm olmakta ve global ticaretlerine önemli katkılar sağlamaktadır. Türkiye’de tercüme sektörü ülke ekonomisine ciddi katkılar sağlayan bir sektör haline gelmiştir.

Çalışılacak tercüme bürosu seçiminde firmanın sektördeki sürekliliği, tercüme projelerinde iş akış ve kalite kontrol şekli, uzman kadrosu ve referansları dikkate alınarak değerlendirme yapılmalıdır. Doğru olmayan tercüme bürosu seçimi, kalitesiz ve yanlış tercüme veya geç teslimat ile sonuçlanabilmekte ve bu da süre kısıtlı işlerde veya büyük projelerde firmalar için ekonomik kayıplara sebep olabilmektedir.

tercume burolari

Teklif Al
İsim / Firma Adı :
E-Mail :
Telefon No :
Kaynak Dil :
Hedef Dil :
Dosya Ekle:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Müşteri Yorumları

Ekinciler Holding

Vermiş oldugunuz hizmetin kalitesinden ve zamanında işlerinizi teslim etmeniz konusunda sizlerden oldukca memnunuz. Simdiye kadar problem yasamadık , yasayacıgımızı da sanmıyorum.

Burcin DAYAN Import Responsible

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Dagi Giyim

Kendilerine ilettiğim metinleri zamanında eksiksiz ve güvenilir bir şekilde çevirip teslim etmektedirler. Günümüzde, zamanla yarışılan bir ticari ortamın olması hasebiyle Alya Tercüme ile çalışmaktan gayet memnun olduğumuzu ifade etmek isteriz.

Hakan Güven İdari İşler Müdürü

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Galeri Resort Hotel

’Alya Tercümenin hem teklif aşamasında hem işi sonuçlandırmada çok hızlı olmaları ve tercümede güvenilir olmaları onlarla çalışmamın en etkin nedenleridir. Teşekkürler! ’

Demet Uğur Genel Müdür Yardımcısı

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Kervan Gıda

Şirketinize yaptırdığımız teknik tercümelerde kaliteli ve zamanında teslimden dolayı memnun kaldık. Önümüzdeki işlerde firmanızla çalışmaya devam edeceğiz.

Sinem Özer Gıda Mühendisi

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

UNO

I want to thank you for your efficient and very professional work with the translation of my documents, the Apostille has been successfully achieved today. I am recommending your work to a friend working for the Export Department in one our sister’s compa

Nancy Correa

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -