>> 0 212 518 03 93       info@alyatercume.com
tercüme
tercüme
tercüme

İnsan Kaynakları

Alya Tercüme ve Dil Hizmetleri nitelikli profesyonel tercümanlar/çevirmenleri düzenli olarak istihdam etmektedir.

Adayların yurt içi ve yurtdışındaki üniversitelerin mütercim-tercümanlık ve dil-edebiyat bölümlerinden mezun olması gerekmektedir. Uzmanlık gerektiren tercümeler için yurt içi ve yurtdışında yabancı dilde eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, hukuk, finans, pazarlama, mühendislik, bilişim, medikal, eczacılık gibi teknik alanlarda deneyim sahibi tercümanların başvuru yapmasını rica ederiz. Başvuru sahiplerinin en az 5 yıl deneyimli olması gerekmektedir.

Özgeçmişinizle birlikte tercüme/çeviri alanında geçmiş deneyimlerinizi gösteren en az üç referans ve üniversite mezuniyet diploması ve ilgili akreditasyon belgelerinin gönderilmesi gerekmektedir. Özgeçmişinizde nitelikleriniz ve geçmiş deneyimlerinizle ilgili detaylı bilgiler aynı zamanda kullandığınız tercüme programları gibi teknik detaylar yer almalıdır.

Tüm başvurular gizli tutulmaktadır ve Alya Tercüme ve Dil Hizmetleri başvuru yapan tüm adaylarla çalışma taahhüdü vermemektedir. Başvurunuzun değerlendirilmesinde tarafınızdan deneme metni gibi ilave bilgiler istenebilir.

Firmamıza tercüman olarak başvurmak isterseniz CV nizi kariyer@alyatercume.com adresine gönderebilirsiniz.

Başvuru Yapabilmek için Formu Doldurun
* Ad Soyad :
* E-Mail :
* Telefon No :
Cep Telefonu :
* Adres :
* Ana Dil :
* Çeviri Yaptığınız Diller :
Ülke :
Hizmetler(Yazılı, sözlü diğer) :
* Uzmanlık Alanı :
* Deneyim Süresi :
* Referanslar :
Ücret/1000 karakter :
Kullandığınız Çeviri Programı :
Alya Tercüme ve Dil Hizmetleri'ne nereden ulaştınız ? :
CV nizi ekleyiniz :