>> 0 212 518 03 93       info@alyatercume.com
tercüme
tercüme

Konsekütif Tercüme


Alya Tercüme ve Dil Hizmetleri müşterilerinin sözlü tercüme ihtiyaçlarını karşılamak üzere nitelikli tercüman kadrosuyla Konsekütif (Ardıl) çeviri, Simültane(Eş zamanlı) çeviri, Fısıltı Çevirisi, Telefonda Çeviri ve Noter huzurunda çeviri gibi çeşitli sözlü tercüme hizmetleri verir.

Konsekütif (Ardıl) çeviri tercümanın yabancı dildeki konuşmacıyı dinleyerek konuşmacının aktardıklarını aralıklarla ve ardı ardına tercüme etmesi anlamına gelir.

Konuşmacının verdiği aralıklar doğrultusunda, konuşmacı konuşurken sözlü tercüman notlar alabilir ve konuşmacı ara verdiğinde tercüman konuşmacının aktardıklarını doğru ve eksiksiz bir şekilde tercüme eder.

Konsekütif (Ardıl) çeviri küçük veya büyük gruplar için çeşitli amaçlara yönelik toplantılar, firmaların yurtdışından gelen misafirleri, müşterileri veya ortakları ile yapılan iş toplantıları, firma ziyaretleri veya uluslararası arenada ürün tanıtım toplantıları gibi alanlarda kullanılır.

Teklif Al
İsim / Firma Adı :
E-Mail :
Telefon No :
Kaynak Dil :
Hedef Dil :
Dosya Ekle:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Müşteri Yorumları

Ekinciler Holding

Vermiş oldugunuz hizmetin kalitesinden ve zamanında işlerinizi teslim etmeniz konusunda sizlerden oldukca memnunuz. Simdiye kadar problem yasamadık , yasayacıgımızı da sanmıyorum.

Burcin DAYAN Import Responsible

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Dagi Giyim

Kendilerine ilettiğim metinleri zamanında eksiksiz ve güvenilir bir şekilde çevirip teslim etmektedirler. Günümüzde, zamanla yarışılan bir ticari ortamın olması hasebiyle Alya Tercüme ile çalışmaktan gayet memnun olduğumuzu ifade etmek isteriz.

Hakan Güven İdari İşler Müdürü

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Galeri Resort Hotel

’Alya Tercümenin hem teklif aşamasında hem işi sonuçlandırmada çok hızlı olmaları ve tercümede güvenilir olmaları onlarla çalışmamın en etkin nedenleridir. Teşekkürler! ’

Demet Uğur Genel Müdür Yardımcısı

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Kervan Gıda

Şirketinize yaptırdığımız teknik tercümelerde kaliteli ve zamanında teslimden dolayı memnun kaldık. Önümüzdeki işlerde firmanızla çalışmaya devam edeceğiz.

Sinem Özer Gıda Mühendisi

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

UNO

I want to thank you for your efficient and very professional work with the translation of my documents, the Apostille has been successfully achieved today. I am recommending your work to a friend working for the Export Department in one our sister’s compa

Nancy Correa

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -