>> 0 212 518 03 93       info@alyatercume.com
tercüme
tercüme

Web Sitesi Yerelleştirme

Ticaretlerini uluslararası alanda geliştirmek isteyen firmaların yeni müşteriler edinmek için kullandıkları yöntemlerden biri de internet üzerinden pazarlama-tanıtım çalışmalarıdır. Firmalar web siteleri yardımı ile yeni pazarlara açılabilirler, yurtdışındaki yerel müşterilere ulaşabilirler. Bunun için öncelikle web sitesinin hedef pazardaki dile tercümesi gereklidir.

Web sitesi çevirisi diğer çeviri türlerinden farklı olarak hedef aldığı ülkenin kültürünü ve dilini birebir yansıtmalıdır. Web sitesi yerelleştirme hizmeti çeviri yapılan web sitesinin hedef dilin kültürel ve dilsel özelliklerine uyarlanmasıdır. Web sitesi yerelleştirme uluslararası pazarlarda dil engellerini ve kültürel sınırları ortadan kaldırır. Web sitenizin çok dilli olması global bir oyuncu olduğunuzun göstergesidir.

Web sitesi lokalizasyon işlemlerinizde web sitenizin başarılı bir şekilde yerelleştirilmesi için bir tercüman, bir editör, bir redaktör ve bir kültür danışmanı görev alır.

Alya Tercüme ve Dil Hizmetleri çeşitli kurumsal müşterilere ve web tasarım firmalarına uzun süreli anlaşmalar kapsamında çözüm ortağı olarak çeviri hizmeti ve web sitesi yerelleştirme hizmeti sunmaktadır. Web sitesi çevirilerimiz yerel kültürü ve hedef müşteri kitlesini tanıyan ana dili hedef dil olan tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Teklif Al
İsim / Firma Adı :
E-Mail :
Telefon No :
Kaynak Dil :
Hedef Dil :
Dosya Ekle:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Müşteri Yorumları

Ekinciler Holding

Vermiş oldugunuz hizmetin kalitesinden ve zamanında işlerinizi teslim etmeniz konusunda sizlerden oldukca memnunuz. Simdiye kadar problem yasamadık , yasayacıgımızı da sanmıyorum.

Burcin DAYAN Import Responsible

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Dagi Giyim

Kendilerine ilettiğim metinleri zamanında eksiksiz ve güvenilir bir şekilde çevirip teslim etmektedirler. Günümüzde, zamanla yarışılan bir ticari ortamın olması hasebiyle Alya Tercüme ile çalışmaktan gayet memnun olduğumuzu ifade etmek isteriz.

Hakan Güven İdari İşler Müdürü

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Galeri Resort Hotel

’Alya Tercümenin hem teklif aşamasında hem işi sonuçlandırmada çok hızlı olmaları ve tercümede güvenilir olmaları onlarla çalışmamın en etkin nedenleridir. Teşekkürler! ’

Demet Uğur Genel Müdür Yardımcısı

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Kervan Gıda

Şirketinize yaptırdığımız teknik tercümelerde kaliteli ve zamanında teslimden dolayı memnun kaldık. Önümüzdeki işlerde firmanızla çalışmaya devam edeceğiz.

Sinem Özer Gıda Mühendisi

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

UNO

I want to thank you for your efficient and very professional work with the translation of my documents, the Apostille has been successfully achieved today. I am recommending your work to a friend working for the Export Department in one our sister’s compa

Nancy Correa

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -