>> 0 212 518 03 93       info@alyatercume.com
tercüme
tercüme

Teknik ÇeviriTeknik belge çevirilerinde kaynak metindeki terminolojinin doğru bir şekilde tercüme edilmesi son derece önemlidir. Müşterilerimizin katkılarıyla birlikte gerekli ön araştırmalar yapılarak oluşturulan terminoloji çalışması çerçevesinde teknik projeler yürütülür. Belgeleriniz üzerinde çalışan çevirmenlerimiz konusunda deneyimli bilişimciler, mühendisler ve uzmanlardan oluşmaktadır.

Teknik çeviri, teknik kılavuzlar, fizibilite çalışmaları, uygunluk belgesi, kalite belgesi, proje dosyaları, işletme talimatları, teknik düzenlemeler, normlar veya diğer uzmanlık alanı gerektiren belgeleri içerir. Teknik çevirilerinizde sadece bu alanda eğitim görmüş tercüman ve mühendislerle çalışarak ve tercümelerinizi kalite kontrol sürecinden geçirerek yüksek standartlar sağlıyoruz. Tercüme projelerindeki titiz yaklaşımımız mühendislik, otomotiv, enerji, üretim, inşaat ve bilişim sektörlerindeki ulusal ve uluslararası müşterilerimizle güçlü uzun vadeli ilişkiler kurmamızı sağlamıştır.


Uzman olduğumuz bazı alanlar;

Otomotiv, mühendislik, telekomünikasyon, hidrolik, optik, enerji, yazılım ve bilgisayar, elektrik, inşaat, mimarlık, iletişim cihazları, teknik kitapçık, lisans ve patent tercümesi, teknik şartnameler, teknik cihazlar – teknik aletler, teknik metin, laboratuar sistemleri, teknik resim – teknik çizim, kullanım kılavuzu, teknik dokümanlar, makine kullanım kılavuzu, kullanma talimatı, kılavuzlar, teknik içerikli belge, ürün katalogları, çalıştırma talimatları, güvenlik kılavuzları, işletim el kitapları, iş ve işçi güvenliği dokümanları, kullanma-bakım-onarım kılavuzları, ürün spesifikasyonları, prospektüsler, tanıtım broşürleri, inşaat makineleri, inşaat malzemeleri, yapı denetim raporu, ÇED raporları, güvenlik sistemleri, haritacılık ve kadastro, proje tercümesi, ihale şartnamesi, tekstil makineleri, elektronik cihazların kurulumu, iletişim cihazları, kalite güvence ve kalite yönetim sistemleri, teknik mevzuat – yönetmelik, teknik analiz, kitapçık – katalog – broşür çevirileridir.

Teklif Al
İsim / Firma Adı :
E-Mail :
Telefon No :
Kaynak Dil :
Hedef Dil :
Dosya Ekle:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Müşteri Yorumları

Ekinciler Holding

Vermiş oldugunuz hizmetin kalitesinden ve zamanında işlerinizi teslim etmeniz konusunda sizlerden oldukca memnunuz. Simdiye kadar problem yasamadık , yasayacıgımızı da sanmıyorum.

Burcin DAYAN Import Responsible

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Dagi Giyim

Kendilerine ilettiğim metinleri zamanında eksiksiz ve güvenilir bir şekilde çevirip teslim etmektedirler. Günümüzde, zamanla yarışılan bir ticari ortamın olması hasebiyle Alya Tercüme ile çalışmaktan gayet memnun olduğumuzu ifade etmek isteriz.

Hakan Güven İdari İşler Müdürü

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Galeri Resort Hotel

’Alya Tercümenin hem teklif aşamasında hem işi sonuçlandırmada çok hızlı olmaları ve tercümede güvenilir olmaları onlarla çalışmamın en etkin nedenleridir. Teşekkürler! ’

Demet Uğur Genel Müdür Yardımcısı

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Kervan Gıda

Şirketinize yaptırdığımız teknik tercümelerde kaliteli ve zamanında teslimden dolayı memnun kaldık. Önümüzdeki işlerde firmanızla çalışmaya devam edeceğiz.

Sinem Özer Gıda Mühendisi

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

UNO

I want to thank you for your efficient and very professional work with the translation of my documents, the Apostille has been successfully achieved today. I am recommending your work to a friend working for the Export Department in one our sister’s compa

Nancy Correa

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -