>> 0 212 518 03 93       info@alyatercume.com
tercüme
tercüme

Akademik Çeviri


Bilimsel çeviri hizmetlerimiz, araştırmacıların, yüksek lisans / doktora öğrencilerinin ve diğer bilim adamlarının dünya çapında anlaşılır olmalarına yardımcı olmak amacıyla geliştirilmiştir.

Biz ALYA Tercüme ve Dil Hizmetleri olarak bilimin çeşitli alanlarında uzman ve nitelikli bilimsel çevirmenler ile çalışan bir tercüme bürosuyuz. Her bilimsel çeviri projesi için o alanda uzmanlaşmış bilimsel çevirmen tahsis ederek benzersiz bir iş süreci geliştirmekteyiz.

Doktora tezleri, Yüksek lisans tezleri, bilimsel makaleler, projeler, sunumlar, ödevler, akademik araştırmalar, bitirme tezleri, araştırma notları ve eğitim yayınları, tezler, araştırmalar, akademik tercümeler, bilimsel tercümeler, kitap, dergi yayınları v.b. konularda, akademisyen ve öğrencilere tercüme hizmeti veriyoruz.

Teklif Al
İsim / Firma Adı :
E-Mail :
Telefon No :
Kaynak Dil :
Hedef Dil :
Dosya Ekle:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Müşteri Yorumları

Ekinciler Holding

Vermiş oldugunuz hizmetin kalitesinden ve zamanında işlerinizi teslim etmeniz konusunda sizlerden oldukca memnunuz. Simdiye kadar problem yasamadık , yasayacıgımızı da sanmıyorum.

Burcin DAYAN Import Responsible

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Dagi Giyim

Kendilerine ilettiğim metinleri zamanında eksiksiz ve güvenilir bir şekilde çevirip teslim etmektedirler. Günümüzde, zamanla yarışılan bir ticari ortamın olması hasebiyle Alya Tercüme ile çalışmaktan gayet memnun olduğumuzu ifade etmek isteriz.

Hakan Güven İdari İşler Müdürü

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Galeri Resort Hotel

’Alya Tercümenin hem teklif aşamasında hem işi sonuçlandırmada çok hızlı olmaları ve tercümede güvenilir olmaları onlarla çalışmamın en etkin nedenleridir. Teşekkürler! ’

Demet Uğur Genel Müdür Yardımcısı

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Kervan Gıda

Şirketinize yaptırdığımız teknik tercümelerde kaliteli ve zamanında teslimden dolayı memnun kaldık. Önümüzdeki işlerde firmanızla çalışmaya devam edeceğiz.

Sinem Özer Gıda Mühendisi

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

UNO

I want to thank you for your efficient and very professional work with the translation of my documents, the Apostille has been successfully achieved today. I am recommending your work to a friend working for the Export Department in one our sister’s compa

Nancy Correa

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -