>> 0 212 518 03 93       info@alyatercume.com
tercüme
tercüme
Sektörde tercih edilen bir tercüman olmak

Tercüme sektöründe hizmet veren tercümanların büyük bir çoğunluğu işlerini evlerinden freelance olarak yürütmektedir. Bu sayede sektörde çeşitli bürolar ve firmalar ile bağlantı yaparak, düzenli bir iş akışı sağlayabilirler.

Tercüme büroları yeni çalışmaya başladıkları tercümanların belgelerini kalite kriterlerine uygunluk açısından son derece titizlikle kontrol eder ve incelerler. Bu noktada tercümanın ne kadar özenli iş çıkarttığı, zamanlamaya ve verdiği söze ne derece sadık kaldığı son derece önemlidir.

Tercüme büroları çalışmalarında sorunsuz tercüme hizmeti sunan tercümanlara öncelik verirler. Çünkü işlemi teslim ettiğinde sorunsuz ve zamanında teslim alabileceğini bilmek son derece önemlidir. Bu yüzden tercümanların sadece ilk işlemlerinde değil devam eden işlemlerinde de kalite seviyesini, işe gösterilen titizlik ve ciddiyeti korumaları gelecek olan işlerin devamlılığı açısından son derece önemlidir.

Aynı durum tercüme bürosu ile müşteriler arasındaki ilişki için de geçerlidir. Tercüme bürosu müşterilerin taleplerini eksiksiz, hatasız ve zamanında teslim ettiği ölçüde kendileri için düzenli bir müşteri portföyü sağlar ve gelir akışı yaratır.

Teklif Al
İsim / Firma Adı :
E-Mail :
Telefon No :
Kaynak Dil :
Hedef Dil :
Dosya Ekle:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Müşteri Yorumları

Ekinciler Holding

Vermiş oldugunuz hizmetin kalitesinden ve zamanında işlerinizi teslim etmeniz konusunda sizlerden oldukca memnunuz. Simdiye kadar problem yasamadık , yasayacıgımızı da sanmıyorum.

Burcin DAYAN Import Responsible

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Dagi Giyim

Kendilerine ilettiğim metinleri zamanında eksiksiz ve güvenilir bir şekilde çevirip teslim etmektedirler. Günümüzde, zamanla yarışılan bir ticari ortamın olması hasebiyle Alya Tercüme ile çalışmaktan gayet memnun olduğumuzu ifade etmek isteriz.

Hakan Güven İdari İşler Müdürü

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Galeri Resort Hotel

’Alya Tercümenin hem teklif aşamasında hem işi sonuçlandırmada çok hızlı olmaları ve tercümede güvenilir olmaları onlarla çalışmamın en etkin nedenleridir. Teşekkürler! ’

Demet Uğur Genel Müdür Yardımcısı

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Kervan Gıda

Şirketinize yaptırdığımız teknik tercümelerde kaliteli ve zamanında teslimden dolayı memnun kaldık. Önümüzdeki işlerde firmanızla çalışmaya devam edeceğiz.

Sinem Özer Gıda Mühendisi

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

UNO

I want to thank you for your efficient and very professional work with the translation of my documents, the Apostille has been successfully achieved today. I am recommending your work to a friend working for the Export Department in one our sister’s compa

Nancy Correa

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -