>> 0 212 518 03 93       info@alyatercume.com
tercüme
tercümeKurumlara Özel


Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıklardan yararlanın!

İndirimli Fiyatlar
Kurumsal müşterilerimiz yıllık hizmet sözleşmesi kapsamında kendilerine sunulan indirimli fiyatlardan 1 yıl süre ile yararlanırlar, yıl içindeki doğabilecek fiyat artışlarından etkilenmezler. Ayrıca toplu projelerde özel indirimler uygulanır.


Vadeli Ödeme
Sözleşmeli kurumsal müşterilerimiz tercüme işlemlerinin faturalarını 1 ay vade ile ödeme avantajından yararlanırlar.

Terminoloji çalışması
Kurumsal müşterilerimizin proje bazlı çevirileri için firmaya özel atanan proje yöneticisi tarafından uygun çeviri ekibi belirlenir. Müşterinin sunduğu terminoloji de dikkate alınarak proje bazında terminoloji çalışması yapılır. Gelecek projelerinizde terminolojiye hakim aynı tercüman ekibi görev alır. Müşterilerimizden tamamlanmış çeviri projeleri ile ilgili geri bildirim alınır, mevcut ve sonraki projelerde varsa gerekli iyileştirmeler yapılır. Tüm tercümeler kalite kontrol sürecine tabi tutulur.

Tercümelerin arşivlenmesi
Sözleşmeli müşterilerimizin yazılı tercümeleri 1 yıl süre ile firmamızca arşivlenir, müşterilerimizin tekrar talep etmesi durumunda tercüme dokümanları herhangi bir zamanda ücretsiz olarak arşivden çıkarılarak müşteriye gönderilir.

Noter tasdik işlemleri
Tercüme edilecek evraklar firmanızdan alınır, tercümesi ve gerekiyorsa Noter Tasdiki yapıldıktan sonra istenilen formatta (CD, E-mail ya da yazılı olarak) firmanıza teslim edilir. Noter tasdik masrafları müşterilerimize aittir.

Teklif Al
İsim / Firma Adı :
E-Mail :
Telefon No :
Kaynak Dil :
Hedef Dil :
Dosya Ekle:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Müşteri Yorumları

Ekinciler Holding

Vermiş oldugunuz hizmetin kalitesinden ve zamanında işlerinizi teslim etmeniz konusunda sizlerden oldukca memnunuz. Simdiye kadar problem yasamadık , yasayacıgımızı da sanmıyorum.

Burcin DAYAN Import Responsible

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Dagi Giyim

Kendilerine ilettiğim metinleri zamanında eksiksiz ve güvenilir bir şekilde çevirip teslim etmektedirler. Günümüzde, zamanla yarışılan bir ticari ortamın olması hasebiyle Alya Tercüme ile çalışmaktan gayet memnun olduğumuzu ifade etmek isteriz.

Hakan Güven İdari İşler Müdürü

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Galeri Resort Hotel

’Alya Tercümenin hem teklif aşamasında hem işi sonuçlandırmada çok hızlı olmaları ve tercümede güvenilir olmaları onlarla çalışmamın en etkin nedenleridir. Teşekkürler! ’

Demet Uğur Genel Müdür Yardımcısı

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Kervan Gıda

Şirketinize yaptırdığımız teknik tercümelerde kaliteli ve zamanında teslimden dolayı memnun kaldık. Önümüzdeki işlerde firmanızla çalışmaya devam edeceğiz.

Sinem Özer Gıda Mühendisi

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

UNO

I want to thank you for your efficient and very professional work with the translation of my documents, the Apostille has been successfully achieved today. I am recommending your work to a friend working for the Export Department in one our sister’s compa

Nancy Correa

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -