>> 0 212 518 03 93       info@alyatercume.com
tercüme
tercüme
Web sitesi tercümesinin önemi

Uluslararası alanda faaliyet gösteren kurumsal firmalar, web sitelerinin çeşitli dillerde tercümesini yaptırarak, dünya çapında müşterilere ulaşmayı hedeflemektedir. Web sitelerinin yabancı dillere çevirisi, yabancı müşterilerin ürün ve hizmetlere olan ilgisini arttırır.

Bu noktada web sitesinin içeriğinin tam anlamıyla doğru olarak tercüme edilmesi firmalar açısından son derece önemlidir. Tercüme büroları, web sitesi çevirilerini işleme alırken, konusunda uzman ve deneyimli tercümanlarla çalışmayı ilke haline getirmelidir. Çünkü firmanın kurumsal kimliğini yansıtan web sitesinin hatalı çevirisi müşteriler nezdinde prestij kaybına yol açar.

Alya Tercüme ve Dil Hizmetleri olarak, web sitesi çevirilerinde alanında deneyimli, ana dil yönüne çeviri yapan tercümanlar ile çalışmayı tercih ediyoruz. Tercümanlarımız, çevirileri işleme alırken öncelikle konu ile ilgili ön araştırma yapıp, gerekli terminolojiyi oluştururlar ve belgeleri çeviri yapılacak dilin yapısına uygun olarak titizlikle tercüme ederler.

Çalışmalarımızı bu doğrultuda yürüterek, anlatım açısından akıcılık elde ederken hata oranını da minimize ederek müşteri memnuniyeti çerçevesinde hizmet veriyoruz. Web sitesi tercümesi ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Al
İsim / Firma Adı :
E-Mail :
Telefon No :
Kaynak Dil :
Hedef Dil :
Dosya Ekle:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Müşteri Yorumları

Ekinciler Holding

Vermiş oldugunuz hizmetin kalitesinden ve zamanında işlerinizi teslim etmeniz konusunda sizlerden oldukca memnunuz. Simdiye kadar problem yasamadık , yasayacıgımızı da sanmıyorum.

Burcin DAYAN Import Responsible

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Dagi Giyim

Kendilerine ilettiğim metinleri zamanında eksiksiz ve güvenilir bir şekilde çevirip teslim etmektedirler. Günümüzde, zamanla yarışılan bir ticari ortamın olması hasebiyle Alya Tercüme ile çalışmaktan gayet memnun olduğumuzu ifade etmek isteriz.

Hakan Güven İdari İşler Müdürü

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Galeri Resort Hotel

’Alya Tercümenin hem teklif aşamasında hem işi sonuçlandırmada çok hızlı olmaları ve tercümede güvenilir olmaları onlarla çalışmamın en etkin nedenleridir. Teşekkürler! ’

Demet Uğur Genel Müdür Yardımcısı

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Kervan Gıda

Şirketinize yaptırdığımız teknik tercümelerde kaliteli ve zamanında teslimden dolayı memnun kaldık. Önümüzdeki işlerde firmanızla çalışmaya devam edeceğiz.

Sinem Özer Gıda Mühendisi

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

UNO

I want to thank you for your efficient and very professional work with the translation of my documents, the Apostille has been successfully achieved today. I am recommending your work to a friend working for the Export Department in one our sister’s compa

Nancy Correa

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -