>> 0 212 518 03 93       info@alyatercume.com
tercüme
tercüme
Tarihte ve günümüzde tercüme sektörü

Yüzyıllar önce farklı coğrafyalarda yaşayan, farklı dilleri konuşan insanların birbirleri ile iletişim sağlamak üzere ihtiyaç duyulan tercüme işlemi, günümüzde gerek bireysel müşterilerin şahsi işlemlerinde, gerekse kurumsal firmaların sektör bazında ihtiyaçları doğrultusunda olmak üzere pek çok alanda kullanılmaktadır.

Günümüz iş dünyasında, ticari, hukuki, teknik, tıbbi, akademik tercüme gibi birçok farklı alanda tercümeye ihtiyaç duyulmaktadır. Gün geçtikçe gelişen ve büyüyen bir sektör haline gelen tercüme sektöründe ihtiyaçlar doğrultusunda kaliteli hizmet veren tercüme bürosu ve tercüman arayışı da artmaktadır.

Yakın tarihte tercüme işlemleri sadece basılı sözlükler yardımıyla yürütülürken,  günümüzde internet ortamında sözlükler ve çeşitli çeviri programları yardımı ile son derece hızlı ve kaliteli tercüme hizmeti  sunmak mümkün olmaktadır. Gelişen teknolojiyi bünyelerine entegre eden tercüme büroları, müşterilerinin taleplerine daha hızlı cevap vermektedirler.

Yine de gün geçtikçe sürekli gelişen teknolojiye rağmen, tercüman ve redaktörlerin işlemlerin kalitesi üzerindeki etkisi yadsınamaz. Kaliteli bir iş ortaya koyabilmek için en önemli kilit nokta, işlemi alanında uzman bir ekibin ele almasıdır. Alya Tercüme ve Dil Hizmetleri bu konuda uzman ekibine ve sahip olduğu donanıma güveniyor ve teslim ettiği işlerin her zaman arkasında duruyor.

Teklif Al
İsim / Firma Adı :
E-Mail :
Telefon No :
Kaynak Dil :
Hedef Dil :
Dosya Ekle:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Müşteri Yorumları

Ekinciler Holding

Vermiş oldugunuz hizmetin kalitesinden ve zamanında işlerinizi teslim etmeniz konusunda sizlerden oldukca memnunuz. Simdiye kadar problem yasamadık , yasayacıgımızı da sanmıyorum.

Burcin DAYAN Import Responsible

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Dagi Giyim

Kendilerine ilettiğim metinleri zamanında eksiksiz ve güvenilir bir şekilde çevirip teslim etmektedirler. Günümüzde, zamanla yarışılan bir ticari ortamın olması hasebiyle Alya Tercüme ile çalışmaktan gayet memnun olduğumuzu ifade etmek isteriz.

Hakan Güven İdari İşler Müdürü

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Galeri Resort Hotel

’Alya Tercümenin hem teklif aşamasında hem işi sonuçlandırmada çok hızlı olmaları ve tercümede güvenilir olmaları onlarla çalışmamın en etkin nedenleridir. Teşekkürler! ’

Demet Uğur Genel Müdür Yardımcısı

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Kervan Gıda

Şirketinize yaptırdığımız teknik tercümelerde kaliteli ve zamanında teslimden dolayı memnun kaldık. Önümüzdeki işlerde firmanızla çalışmaya devam edeceğiz.

Sinem Özer Gıda Mühendisi

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

UNO

I want to thank you for your efficient and very professional work with the translation of my documents, the Apostille has been successfully achieved today. I am recommending your work to a friend working for the Export Department in one our sister’s compa

Nancy Correa

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -