>> 0 212 518 03 93       info@alyatercume.com
tercüme
tercüme
Kurumsal müşterilere tercüme hizmeti

Ülkemizde farklı sektördeki kurumsal müşterilerin çeşitli alanlarda tercüme ihtiyaçları bulunmaktadır. Firmalar ticari işlemlerinde, alım satım sözleşmelerinde, ihale evraklarında, ihracat ithalat işlemlerinde, teknik ekipman alımlarında, kullanım kılavuzu belgelerinin çevirisinde, gümrük işlemlerinde, hukuki evraklarında, medikal firmaların ruhsatlandırma, prospektüs, tıbbi yayın belgelerinde, web sitelerinde ve daha pek çok alanda tercüme işlemlerini kullanmaktadırlar. Ayrıca tercüme büroları kurumsal müşterilerin ikili ticari görüşmeleri, toplantıları, konferansları, ürün tanıtımları ve yurtiçi ve yurtdışı refakat işlemlerinde de sözlü tercüme hizmeti sunmaktadır.

Firmalar tercüme işlemlerini ticari iş akışları içerisinde kullandıklarından ve söz konusu belgeler çoğunlukla önem arz eden belgeler olduğundan tercümelerin hatalı olması maliyet ve zaman açısından problemlere yol açmaktadır. Bu sebeple bu tarz belgelerin çok dikkatli bir şekilde tercüme edilmesi ve mutlaka ikinci bir kontrolden geçirilmesi gerekmektedir. Hatalı ve eksik tercümeler hem firma açısından kayıplara sebep olmakta hem de tercüme bürosu açısından prestij kaybına yol açmaktadır.

Bunun dışında tercüme büroları kurumsal müşterilerden gelen belgeleri iş etiği gereği ticari sır niteliğinde değerlendirip gizlilik kapsamında ele almalıdır. Firmanın talep etmesi halinde tercüme bürosu gizlilik sözleşmesi imzalamaktan kaçınmamalıdır.

Tercüme bürosu kurumsal müşterilerine her daim doğru, kaliteli ve zamanında tercüme hizmeti sunmalı ve müşteri memnuniyetini sürekli olarak arttırmalıdır.

Teklif Al
İsim / Firma Adı :
E-Mail :
Telefon No :
Kaynak Dil :
Hedef Dil :
Dosya Ekle:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Müşteri Yorumları

Ekinciler Holding

Vermiş oldugunuz hizmetin kalitesinden ve zamanında işlerinizi teslim etmeniz konusunda sizlerden oldukca memnunuz. Simdiye kadar problem yasamadık , yasayacıgımızı da sanmıyorum.

Burcin DAYAN Import Responsible

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Dagi Giyim

Kendilerine ilettiğim metinleri zamanında eksiksiz ve güvenilir bir şekilde çevirip teslim etmektedirler. Günümüzde, zamanla yarışılan bir ticari ortamın olması hasebiyle Alya Tercüme ile çalışmaktan gayet memnun olduğumuzu ifade etmek isteriz.

Hakan Güven İdari İşler Müdürü

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Galeri Resort Hotel

’Alya Tercümenin hem teklif aşamasında hem işi sonuçlandırmada çok hızlı olmaları ve tercümede güvenilir olmaları onlarla çalışmamın en etkin nedenleridir. Teşekkürler! ’

Demet Uğur Genel Müdür Yardımcısı

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Kervan Gıda

Şirketinize yaptırdığımız teknik tercümelerde kaliteli ve zamanında teslimden dolayı memnun kaldık. Önümüzdeki işlerde firmanızla çalışmaya devam edeceğiz.

Sinem Özer Gıda Mühendisi

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

UNO

I want to thank you for your efficient and very professional work with the translation of my documents, the Apostille has been successfully achieved today. I am recommending your work to a friend working for the Export Department in one our sister’s compa

Nancy Correa

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -