>> 0 212 518 03 93       info@alyatercume.com
tercüme
tercüme

Genel Çeviri


Genel çeviri kapsamına giren metinler uzmanlık alanı gerektirmeyen belgelerdir. Teknik terimler içermeyen günlük terminoloji kapsamındaki, moda, kozmetik, spor, sanat, eğlence, gıda, müzik, gezi, eğitim, insan kaynakları, çevre gibi alanlardaki belge ve yazılar, formlar, sertifikalar, pasaport, ehliyet, apostil çevirisi, doğum belgesi, evlilik cüzdanı, uluslararası aile cüzdanı, boşanma belgesi, bekarlık belgesi, sürücü belgesi, ikametgah belgesi, nüfus cüzdanı, vukuatlı nüfus kayıt örneği, sabıka kaydı, sağlık raporu, terhis belgesi, askerlik durum belgesi, vatandaşlık belgesi, kartvizit, schengen vizesi başvuru formu, ithalat-ihracat yazışmaları, dilekçe, gümrük belgeleri, karneler, fatura, sigorta poliçesi, tapu senedi, tutanak, başvuru formu, senet, öğrenci belgesi, diploma, transkript, ön lisans diploması, ÖSYM Sonuç Belgesi, TOEFL Belgesi, Mezuniyet Belgesi, geçici mezuniyet belgesi, CV tercümesi, biyografi, YÖK denklik belgesi, resmi evrakların tercümesi ile noter onaylı tercüme, noter tasdikli tercüme ve noter yeminli tercüme gibi tüm çeviriler için Genel çeviri hizmeti sunuyoruz.

Tercüme hizmeti verdiğimiz diller arasında İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Rusça, Bulgarca, Yunanca, Arapça, Farsça, Osmanlıca, Romence, Ukraynaca, Felemenkçe, Boşnakça, Hırvatça, Makedonca, Sırpça, Arnavutça, Çekçe, Slovakça, Kazakça, Azerice, Türkmence, Ermenice, İsveççe, Norveççe, Portekizce, Çince, Korece, Japonca, Danca, Fince, Lehçe, Macarca ve diğer diller sayılabilir.

Teklif Al
İsim / Firma Adı :
E-Mail :
Telefon No :
Kaynak Dil :
Hedef Dil :
Dosya Ekle:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Müşteri Yorumları

Ekinciler Holding

Vermiş oldugunuz hizmetin kalitesinden ve zamanında işlerinizi teslim etmeniz konusunda sizlerden oldukca memnunuz. Simdiye kadar problem yasamadık , yasayacıgımızı da sanmıyorum.

Burcin DAYAN Import Responsible

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Dagi Giyim

Kendilerine ilettiğim metinleri zamanında eksiksiz ve güvenilir bir şekilde çevirip teslim etmektedirler. Günümüzde, zamanla yarışılan bir ticari ortamın olması hasebiyle Alya Tercüme ile çalışmaktan gayet memnun olduğumuzu ifade etmek isteriz.

Hakan Güven İdari İşler Müdürü

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Galeri Resort Hotel

’Alya Tercümenin hem teklif aşamasında hem işi sonuçlandırmada çok hızlı olmaları ve tercümede güvenilir olmaları onlarla çalışmamın en etkin nedenleridir. Teşekkürler! ’

Demet Uğur Genel Müdür Yardımcısı

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Kervan Gıda

Şirketinize yaptırdığımız teknik tercümelerde kaliteli ve zamanında teslimden dolayı memnun kaldık. Önümüzdeki işlerde firmanızla çalışmaya devam edeceğiz.

Sinem Özer Gıda Mühendisi

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

UNO

I want to thank you for your efficient and very professional work with the translation of my documents, the Apostille has been successfully achieved today. I am recommending your work to a friend working for the Export Department in one our sister’s compa

Nancy Correa

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -