>> 0 212 518 03 93       info@alyatercume.com
tercüme
tercüme
Deneme metni çevirisi nedir?

Tercüme büroları tercüman kadrosunu oluştururken çeşitli yollara başvurabilirler. Kaliteli tercüme hizmeti sunmak, tercümanın deneyimi, işine ve zamanlamaya gösterdiği özen ile doğrudan ilişkilidir. Bu bağlamda tercüme bürosu oldukça titiz bir çalışma yürütmelidir.

Tercüme büroları öncelikli olarak, deneyimli ve referans gösterebilen tercümanlar ile çalışmayı tercih edebilirler. Ayrıca çalışmaya başlamadan önce birkaç paragraftan oluşan 1000 karakteri geçmeyen bir metinin deneme amaçlı tercümesini isteyebilirler. Tercümandan gelen deneme çevirisi tercüme bürosu bünyesinde gramer ve anlatım bütünlüğü açısından detaylı olarak kontrol edilir ve bu şekilde tercümanın dile yatkınlığı, pratik düşünme becerisi ve varsa eksiklikleri veya geliştirilmesi gereken özellikleri tespit edilir ve tercümana konu ile ilgili geri bildirimde bulunulur.

Aynı şekilde kurumsal müşteriler de uzun soluklu bir çalışma gerçekleştirmeden önce tercüme bürolarından kısa bir deneme çevirisi talep edebilirler. Tercüme bürosundan gelen deneme çevirileri firmanın kriterleri doğrultusunda değerlendirilir. Böylece firmalar çalışma öncesinde hizmet kalitesi hakkında fikir sahibi olup gönül rahatlığı ile tercüme işlemlerini teslim edebilirler.

Teklif Al
İsim / Firma Adı :
E-Mail :
Telefon No :
Kaynak Dil :
Hedef Dil :
Dosya Ekle:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Müşteri Yorumları

Ekinciler Holding

Vermiş oldugunuz hizmetin kalitesinden ve zamanında işlerinizi teslim etmeniz konusunda sizlerden oldukca memnunuz. Simdiye kadar problem yasamadık , yasayacıgımızı da sanmıyorum.

Burcin DAYAN Import Responsible

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Dagi Giyim

Kendilerine ilettiğim metinleri zamanında eksiksiz ve güvenilir bir şekilde çevirip teslim etmektedirler. Günümüzde, zamanla yarışılan bir ticari ortamın olması hasebiyle Alya Tercüme ile çalışmaktan gayet memnun olduğumuzu ifade etmek isteriz.

Hakan Güven İdari İşler Müdürü

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Galeri Resort Hotel

’Alya Tercümenin hem teklif aşamasında hem işi sonuçlandırmada çok hızlı olmaları ve tercümede güvenilir olmaları onlarla çalışmamın en etkin nedenleridir. Teşekkürler! ’

Demet Uğur Genel Müdür Yardımcısı

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Kervan Gıda

Şirketinize yaptırdığımız teknik tercümelerde kaliteli ve zamanında teslimden dolayı memnun kaldık. Önümüzdeki işlerde firmanızla çalışmaya devam edeceğiz.

Sinem Özer Gıda Mühendisi

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

UNO

I want to thank you for your efficient and very professional work with the translation of my documents, the Apostille has been successfully achieved today. I am recommending your work to a friend working for the Export Department in one our sister’s compa

Nancy Correa

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -